Про нас

Едіпресс Медіа – провідна медіа компанія, яка на протязі 20 років активно розвиває в Україні ідею якісних медіа з соціальною міссією.

Наша головна аудиторія – жінка. Наші потужні бренди допомагають жінці з’єднатися з тим що важливо для неї та надихають жінку на кожному етапі її жіття.

Крім того ми є експертами та лідерами у створенні контенту про селебрітіз, для батьків та сфері beauty.

Новий проект Destination.com.ua, який розповідає світові про можливості українського бізнесу, культури, демонструє привабливість Україну для інвестицій та міжнародних колаборацій,  став наступним кроком розвитку компанії, привернув увагу впливових бізнес, культурних та дипломатичних кіл.

Ми реалізуємо свою експертизу через створення впливового контенту для будь-яких каналів комунікації – друкованої, digital чи у форматі заходів та національних премій.

Відомі українські та міжнародні компаніі довіряють нам свої рекламні стратегіі для ефективних коммунікацій цінностей своїх брендів широким аудиторіям.

Значна экспертиза компанії знаходиться у сфері сustom publishing, digital development, PR consulting та проведення заходів на замовлення.

Особливе місце серед досягнень компанії займають соціальні проекти.

Історія компаніі

«Едіпресс Медіа» в Українї була започаткована як підрозділ міжнародної медіа групи Edipresse Group, головний офіс якої знаходиться у Лозанні, Швейцарія.

В 2000 році –Edipresse Group купує журнал «Единственная».

2004 – створений благодійний фонд журналу «Единственная».

2004 – запуск нового напрямку Custom Publishing (копоративні видання та сайти)

2003 – запуск відомого бренда про селебрітіз VIVA!

2005 – старт щорічної номінації «VIVA! Найкрасивіші”

2013 – портфель компанії налічує 24 видання, 10 сайтів, планшетні версії журналів, 4 номінації.

З 2015 року головна доля української компанії Edipresse Ukraine (75%) переходить до Інни Катющенко, яка очолювала компанію з 2003 року.

Компанія сфокусувала напрямок розвитку в сферу digital проектів, зменшивши кількість друкованих ЗМІ.

Також була посилена реальними проектами соціальна місія компаніі як видповідний до часу важливий крок для національних ЗМІ.

2016 – втілено «Viva! Переможці» – потужний соціальний проект, ініційований журналом VIVA! у партнерстві з телеканалом 1+1 про необмежені можливості людини. Присвячений ветеранам АТО, волонтерам та паралімпійцям, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу. Створений для допомоги Ветеранам АТО та іншим людям з інвалідністю з метою їх спортивної і психологічної реабілітації та успішної інтеграції у суспільне життя.

2016 – заснована всеукраїнська премія «Жінка України». Щороку експерти та читачі обирають 14 жінок, які досягли великих успіхів у розвитку сучасного українського суспільства в різних сферах.

2017 -  вперше організована конференція Connecting Women, мета якої  – натхнення, інструменти та підтримка для самореалізації жінки. Щорічний захід для жінок, на якому виступають найвідоміші спікери у області психології, саморозвитку, бізнесу.

2019 – започаткована премія “Тато року”  на базі сайту 4mama.ua.

Мета преміі – популяризація свідомого батьківства в Україні та гідне проявлення почесної ролі тата.