Про нас

Едіпресс Медіа – провідна медіа компанія на українському ринку, яка напротязі 20 років своєї діяльності активно розвиває напрямок друкованих та digital медіа, соціальні проекти, запроваджує премії та відзнаки, що стають ключовими у різних сферах суспільства з моменту їх прояви.

Місія компанії – створення медіа, які формують цінності у суспільства. Тому важлива частина діяльності компанії присвячена саме створенню релеватного контенту для будь-яких форм комунікації – друкованої, digital чи у форматі заходів, премій. Компанії тісно співпрацює з українськими та міжнародними компаніями у напрямку розробки та проведення ефективних рекламно-комунікаційних компаній.

Значна экспертиза компанії знаходиться у сфері сustom publishing, digital development та проведення заходів на замовлення. Особливе місце серед досягнень компанії займають соціальні проекти. Створення контентного проекту Destination у 2015 році – це новий крок розвитку компанії, робота з бізнес-аудиторією та відповідь на виклики нового українського суспільства.

«Едіпресс Групп» – міжнародна видавнича група, головний офіс якої знаходиться у Лозанні, Швейцарія. Над більш ніж 180 журналами, газетами та сайтами у Європі та Азии у «Едіпресс» процює 2 800 співробітників, більша частина яких знаходиться за межами Швейцарії.

Cвою історію Edipresse починає з 1907 року – часу створення SocietedelaFeuilled'AvisdeLausanne, компанії-видавця однієї з найстаріших міських газет Feuilled'AvisdeLausanne, основаної ще в 1762 році.

В 1925 році SocietedelaFeuilled'AvisdeLausanne обєдналася з Lousonna S.A., а еще через 60 років була створена холдингова компанія Edipresse S.A.

У 1990 році Edipresse відкриває бізнес у Іспанії, в 1992 році – в Португалії, в 1995 році – у Польщі, в 1998 – в Угорщині та Греції, а в 2000 році – в Україні і в цьому ж році купує журнал «Единственная».

2004 – створення благодійного фонду журналу «Единственная».

2004 – запуск нового напрямку CustomPublishing (видання корпоративних медіа), а з 2012 року – це ще і розробка сайтів.

2005 – старт щорічної номінації «VIVA! Найкрасивіші». Уже в 2007 році церемонію нагородження назвали головною гламурною подією країни і навіть «українським Оскаром».

2013 – портфель компанії налічує 24 видання, 10 сайтов, планшетні версії журналів, 4 номінації.

З 2015 року основна доля української компанії Edipresse стала належати Інні Катющенко, яка біла головою офісу на протязі багатьох років. Зміна структури власності дозволила українському холдингу простіше та швидше приймати рішення, які стосуються розвитку нових напрямків бізнесу. Компанія активно розвиває напрямок digital media та соціальних проектів.

2016 – «Viva! Переможці» – соціальний проект, ініційований журналом VIVA! у партнерстві з телеканалом 1+1 про необмежені можливості людини. Присвячений ветеранам АТО, волонтерам та паралімпійцям, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу. Створений для допомоги Ветеранам АТО та іншим людям з інвалідністю з метою їх спортивної і психологічної реабілітації та успішної інтеграції у суспільне життя.

2016 - премія «Жінка України» – заснована в 2016 поці, премія щороку нарогоджує жінок у 14 номінаціях, які досягли успіхів у розвитку сучасного українського суспільства. Премія запроваджена журналом “Единственная”

2017 - Connecting Women – це щорічна конференція для жінок, на яких виступають найвідоміші спікери у області психології, саморозвитку, бізнесу. Основна ціль проекту – дати нові знання та натхнення для самореалізації, початку своєї власної справи, тощо.

2019 - премія “Тато року” запроваджена у 2019 роцi ресурсом 4mamа Tatoroku.4mama.ua. Щоб усі могли дізнатись про тих, хто робить батьківство в Україні справжнім трендом XXI століття. Номінантів вибирають по критеріям: внесок у популяризацію теми вiдповiдального батькiвства, громадська дiяльнicть направлена на допомогу дітям у різних напрямках та загальне проявлення рис тата.